در این مقاله می خواهیم لزوم استفاده از حفاظ آکاردئونی اسلامشهر و عوامل موثر بر قیمت آن را بررسی کنیم. با توجه به وجود ناهنجاری های رفتاری در شهر اسلامشهر و در نتیجه عدم ایجاد احساس امنیت در شهر، بررسی ابعاد کمی و کیفی امنیت چه از نظر کالبدی و چه از نظر اجتماعی در هر فضای شهری ضروری است. عوامل و ویژگی های کالبدی محیط برای ایجاد یا تقویت احساس امنیت فضاهای شهری باید بررسی شود. این مقاله گامی کوچک در جهت شناخت مسائل احساس امنیت در شهرستان درب فلزی مدرن  اسلامشهر است.

تحقیق در مورد امنیت شهرستان اسلامشهر

به گزارش کارکنان جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ کارآگاه «کرم یوسفوند» گفت: 19 دی ماه امسال ماموران کلانتری 131 شهرستان اسلامشهر در یکی از خیابان ها با مردی به نام «رحیم» تماس گرفتند و قصد ورود داشتند. در پارکینگ خانه داشت، دستگیرش کردند. این فرد مدعی شد که قصد دارد برای نوشیدن آب به داخل پارکینگ برود. که متوجه شد و مردم محلی را فراموش کرد.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت گفت: این جنایتکار که در بازجویی اول در حال تکرار اظهارات قبلی خود بود در تحقیقات پلیسی به 20 فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در پایان از شهروندان خواست: ضمن رعایت اخطارهای پلیسی، حفاظ ایمنی را به عنوان حصار روی دیوار، درهای جعبه موسیقی و … به ساختمان خود بیاورند. و در صورت رعایت نگهبانی با ۱۱۰ تماس بگیرید.

قیمت حفاظ درب آکاردئونی اسلامشهر
قیمت حفاظ درب آکاردئونی اسلامشهر

هنگامی که نرده ها را با توری هایی به شکل لوزی به هم می دوزند، حفاظی به نام محافظ جعبه ایجاد می شود. این مدل حصار از ابزاری به نام ایده جعبه ساخته شده است. به همین دلیل به نام خود معروف است.

این نوع حفاظ درب یکی از پرطرفدارترین روش های حفاظت از راه های ورودی با قیمتی مناسب در شهرهای مختلف از جمله اسلامشهر می باشد. این نرده در پارکینگ ها به صورت دو درب قابل استفاده است. با هر دو درب به طور ایمن قفل شده است.

این نوع حفاظ را می توان با خیال راحت در معابر بدون ایجاد صدای خراش استفاده کرد. همچنین به دلیل افتادن حفاظ درب فضای زیادی را اشغال نمی کند. در نتیجه تداخلی با ترافیک ایجاد نمی کند. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر قیمت می پردازیم.

بررسی عوامل موثر بر قیمت گارد جعبه اسلامشهر ارزش چندانی ندارد. یکی از این عوامل مساحت حفاظ آکاردئون است.

به دلیل وزن زیاد آهن، قیمت حفاظ با وزن درب ارتباط زیادی دارد. عملکرد آن برای قرار دادن نرده در چارچوب در ضروری است.

عامل بعدی بررسی مواد محافظ است، بهتر است از درب آهنی استفاده کنید. به دلیل وزن زیاد، کار را برای سارقان بسیار سخت می کند. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت تمام شده این نرده ها تأثیر می گذارد، طراحی آنهاست. رایج ترین مدل های مورد استفاده در درب های محافظ، حفاظ سه لوزی و چهار حلقه می باشد.

هر چه ردیف های لوزی در درب بیشتر باشد، وزن نرده بیشتر شده و قیمت آن افزایش می یابد. بهتر است از لوزی های کمتر از سه لایه برای در استفاده نکنید.

قیمت حفاظ درب آکاردئونی اسلامشهر
قیمت حفاظ درب آکاردئونی اسلامشهر

نرده محافظ جعبه آنلاین

از ضعف های نگهبانان جعبه درب می توان به قفل شدن آن اشاره کرد. در صنعت دفاع آنلاین استفاده از روش راز سبز به رفع این ضعف کمک کرده است. از دیگر کارهای این گروه می توان به دستگیره مخروطی فلزی اشاره کرد که به درب زیبایی می بخشد. این صنایع فلزی دارای موقعیت های خدماتی در شهرهای تهران، شهریار، اسلامشهر، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و … می باشد. زیبایی در این گروه صنعتی با استفاده از بهترین و به روزترین روش های تولید پدافند، تلاش می کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. از دیگر محصولات می توان به نرده پله، نرده آهنی، درب های فرفورژه، محافظ کلم گوزن و روی حفاظ پنجره تمرکز کرد.

پست های مرتبط

حفاظت از دیوار

درب فلزی ثامن 

پله های نرده

درب آکاردئونی تهران