مرحله مرحله

بدون شک یکی از دلایل استفاده از راه پله دقیق زیبایی و تاثیر فوق العاده آن در فضای داخلی ساختمان است. در گذشته از پله های گرد در ساختمانهای لوکس استفاده می شده است. امروزه ساختن یک راه پله دقیق برای ساختمانهای تکراری و ویلا به دلیل تأثیر فوق العاده ای که در دکوراسیون داخلی دارد بسیار مهم است. انواع مختلف پله های گرد طراحی و ساخته می شوند. در این قسمت انواع پله های گرد مخصوصا محصولات ثامن را معرفی می کنیم.  پله گرد ر ساختمان ها به دلیل استفاده از سلیقه افراد متفاوت تر از سایر کارها است. سلیقه و خلاقیت افراد در انتخاب درب تاثیر بسیار زیادی دارد. چرا که قیمت پله گرد به صورت مستقیم بستگی ارد که چه نوع مدلی استفاه شده است. 

انواع پله های گرد

در قسمتهای مختلف ساختمان از راه پله های گرد یا مارپیچ استفاده می شود. بیرون راه پله گرد ، راه پله اضطراری ، راه پله حیاط گرد ، راه پله دور مغازه و…. در اینجا انواع پله های پله ای را مشاهده می کنید. به پله های گرد یا پله های پیچ در پیچ داخل ساختمان بیشتر توجه خواهیم کرد. پله های گرد فلزی پله های گرد چوبی پله های گرد سنگی در بین انواع مختلف پله های گرد ، پله های گرد فلزی و پله های چوبی گرد جذابیت بیشتری دارند. پله های فلزی گرد در سبک های مختلف طراحی و اجرا می شوند. انواع پله گرد فلزی با توجه به سبک به 4 دسته اصلی تقسیم می شوند. راه پله گرد فلزی مدرن راه پله گرد فلزی لوکس راه پله گرد فلزی کلاسیک راه پله گرد فلزی ساده

راه پله گرد مدرن

پله های گرد مدرن در مجموعه ثامن با استفاده از ورق های برش لیزری و CNC ساخته می شوند. پله های گرد مدرن یا همان پله های گرد کم ارتفاع مانند نرده های پله با بالاترین استاندارد با استفاده از طرح CNC طراحی و اجرا می شوند. هیچ محدودیتی در ساخت آسانسور پله وجود ندارد زیرا طراحی و شکل مزایای استفاده از دستگاه های CNC در ساخت آج پله مدرن است. پله های گرد لوکس پله های لوکس معمولاً در ساختمانهای ویلایی و دوبلکس استفاده می شوند. ترکیب قطعات فرفورژه با ستون های آلومینیومی بسیار زیبا یک راه پله گرد جدید محسوب می شود. به دلیل زیبایی خیره کننده قطعات فرفورژه دست ساز و ماشینی ، راه پله های گرد فرفورژه بهترین و بادوام ترین نرده پله فلزی است. امکان استفاده از قطعات موج دار زیبا در راه پله دقیق چشم هر بیننده ای را در نگاه اول جلب می کند. رنگهای زیبا همراه با زمینه مشکی ، پتینه و برگ طلا این زیبایی را دو چندان کرده است. راه پله گرد ثامن جدیدترین و به روزترین نرده پله گرد را طراحی و اجرا کرده است. مفتخریم که علاوه بر طرح های موجود برای نرده های پله گرد ، تمام طرح های ارائه شده توسط مهندسین و معماران مثبت خود را به طور دقیق و دقیق اجرا و نصب می کنیم. راه پله گرد فلزی ساده در برخی قسمت های ساختمان ، استفاده از راه پله گرد با قوطی ضروری است. راه پله ها و حیاط های اضطراری از قابل توجه ترین راه پله ها هستند که با پروفیل و به روش ساده ساخته شده اند. قیمت پله های گرد فلزی ساده بسیار ارزان تر از سایر مدل ها و پله های گرد است. مزایای استفاده از یک راه پله فلزی گرد ساده ، سرعت ساخت ، نصب آسان همراه با ایمنی و استحکام بالا است.

راه پله گرد فلزی دوبلکس

شاید مفهومی که در ساخت پله های فلزی به دلیل ساختمانهای دوبل و ویلا ویلا پیشرفت می کند گمراه کننده باشد. در سال های اخیر به دلیل موفقیت و ساخت ویلاهای دو طبقه و سه طبقه ، تقاضا برای طراحی راه پله فلزی دوبلکس (راه پله گرد دو طبقه) و راه پله ویلا به شدت افزایش یافته است. شکل ساختمان و نوع معماری به کار رفته در داخل ساختمان تأثیر زیادی بر طراحی راه پله دوبلکس دارد. در ساختمانهایی که از ابزار گچ بری و سقف استفاده می کنند ، نرده های راه پله از فرفورژه بهترین گزینه برای اتصال بین طبقات است. برای سهولت انتخاب پله های جدید که مناسب ساختمان شما باشد ، ما عکس هایی از انواع پله ها و راه پله های جدید را در سایت بارگذاری کرده ایم تا از آنها استفاده کنید.درب فلزی هم نیاز به هم شکلی با نرده پله دارد.

قیمت دقیق پله

نحوه ساختن یک راه پله دقیق ، استفاده از مواد اولیه ، ابعاد راه پله گرد و جزئیات نحوه ساخت یک راه پله دقیق از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت یک راه پله دقیق است. به طور کلی قیمت انواع آج پله بستگی به سازنده و سازنده آن دارد. کارخانه های معتبر و سبک اصلا از مواد اولیه بی کیفیت استفاده نمی کنند زیرا سابقه و نام تجاری آنها برای آنها بسیار بیشتر از سود حاصل از استفاده از مواد بی کیفیت است. جدا از این مسائل ، قیمت نرده های پله با توجه به وزن و نوع مواد مصرفی تعیین می شود. به عنوان مثال ، برخی از قطعات بزرگ در نرده های پله های فرفورژه استفاده می شود که می توان آنها را با چدن و ​​آلومینیوم تولید کرد. آلومینیوم مطمئناً از کیفیت بالاتری برخوردار است و قیمت آن بالاتر از چدن است. بهترین قیمت داخلی پله فلزی گرد خرید طول متر یا متر مربع.

نصب دقیق پله

نحوه ساخت یک پلکان گرد فلزی بر نصب تأثیر می گذارد. یک پله گرد (به ویژه یک پله گرد در داخل ساختمان) معمولاً در محل پروژه از صفر تا صد اجرا می شود. کلیه مراحل یک پله گرد فلزی توسط سازنده ریل پله نصب می شود. بهتر است ریل پله ها و پله های گرد را دیرتر یا همزمان با کف داخل ساختمان نصب کنید. اولین ابتدای راه پله گرد ، که زیباترین قسمت راه پله گرد است ، نصب شده و مابقی راه پله گرد مطابق این ستون ها نصب شده است. معیارهای پله های فلزی هزینه پله های فلزی برای ساخت پله های فلزی اطلاعات پله های فلزی جزئیات شامل جوشکاری گرد ، نحوه اتصال قطعات و رنگ آمیزی پله ها است. جوشکاری و خم شدن قطعات فلزی یکی از مهمترین موارد در زمینه ساخت نرده پله دقیق است. اتصالات قطعات معمولاً دارای زوایای تیز و پیچیده هستند. تمیز کردن و اتصال قطعات فرفورژه و فلز بسیار مهم است.