نرده بالکن (نرده بالکن)یا همان نرده پله گرد تولید شده در حفاظت آنلاین با تجربه طولانی در زمینه تولید محصولات حفاظتی ساختمان و همچنین توجه به کیفیت و کارایی ، به زیبایی محصولات توجه شده و ظاهر آنها نسبتا بالاست و همچنین سلیقه مشتریان.

شکل محاسبه قیمت نرده بالکن

سرویس نرده بالکن / خدمات جانبی

حمل و بارگیری نرده های بالکن برای کلیه مناطق تهران و کرج رایگان است.

نرده های بالکن به دو صورت جوش داده می شود.

جمع هزار تومان

درب جعبه ای با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن فقط در حفاظت آنلاین

نرده سکو این یکی از عناصر ضروری در خانه است که باید در بالکن قرار گیرد. حفاظت از بالکن با نصب در بالکن ، فضای کسل کننده بالکن را از بین می برد و احساس امنیت و امنیت در خانه ایجاد می کند و از آنجا که هرکسی در زندگی خود به احساس امنیت و احساس زندگی نیاز دارد ، اینها نرده هستند. خیلی مهم. نرده حفاظ روی دیوار با نام حفاظ شاخ گوزنی از این دسته است.

لیست قیمت نرده های بالکن درجه یک در 25 اکتبر 1400

رائه شرح خدمات و کالا واحد قیمت واحد (تومان)
1 نرده ساده بالکن کیلوگرم 54
2 نرده های بالکن آهنی فرفورژه کیلوگرم 60
3 نرده بالکن مدرن کیلوگرم 55
4 نرده بالکن CNC کیلوگرم 65
5 نرده بالکن لوکس کیلوگرم 70
لیست قیمت نرده های بالکن درجه یک به روز شده در 25 اکتبر 1400

ویژگی های نرده راه پله: مواد با کیفیت بالا، جوش CO2 ، رنگ الکترواستاتیک و… به صفحه زیر بروید

محافظ بالکن
محافظ بالکن

در این مقاله ، ما می خواهیم حفاظت از بالکن را به عنوان عاملی که ایمنی آپارتمان را افزایش می دهد ، معرفی کنیم.

لیست قیمت نرده های بالکن درجه دو در 25 اکتبر 1400

رائه شرح خدمات و کالا واحد قیمت واحد (تومان)
1 نرده ساده بالکن کیلوگرم 52
2 نرده های بالکن آهنی فرفورژه کیلوگرم 58
3 نرده بالکن مدرن کیلوگرم 51
4 نرده بالکن CNC کیلوگرم 60
5 نرده بالکن لوکس کیلوگرم 65
لیست قیمت نرده های بالکن درجه دو به روز شده در 25 اکتبر 1400

نرده بالکن و نقش موثر آن

نرده های بالکن نقش بسزایی در نمای ساختمان دارند و می توانند تاثیر بسزایی بر بیننده داشته باشند. حفاظت از بالکن علاوه بر ظاهر و زیبایی و تأثیر آن بر ساختمان و مخاطب ، نقش دیگری را ایفا می کند که بسیار مهمتر است. نقش مهمی که نرده های بالکن برای ساختمان ایفا می کنند ایمنی آن است. نقش ایمنی محافظ بالکن بسیار مهم و قابل توجه است. زیرا دارای عملکرد و عملکردی است تا بتواند جان ساکنان را نجات دهد.

حفاظت از گوزن کلم نرده بالکن را تکمیل می کند

برای افزایش امنیت ساختمان و همچنین خرید نرده بالکن ، می توانید از محافظ کلم گوزن نیز استفاده کنید.

هنگام جستجوی خانه برای اقامت و دیدن خانه ، احتمالاً بسیاری از گزینه های دیگر را برای انتخاب خانه در نظر گرفته اید تا بتوانید مکانی را متناسب با سلیقه و علایق خود انتخاب کنید. می دانید ، من فکر می کنم وقتی خانه ای با سلیقه ما مغایرت دارد و برخلاف آنچه از خانه مان انتظار داریم ، آن خانه معنای واقعی خانه را برای ما نخواهد داشت و فقط یک کلمه تحت اللفظی است و همچنین او محلی برای زندگی دارد و زندگی کردن

برای من ، یکی از اولین اولویت های من برای انتخاب خانه بعد از آن ، بالکن خانه است. به خصوص در دنیای آپارتمان این روزها که پاکی و لذت حیاط را از بین برده و بسیار سریع و ناگهانی در حال حرکت است. تصور کنید در یک خانه آپارتمانی بدون بالکن زندگی می کنید بدون اینکه به راحتی و مستقیماً از پنجره در هوای آزادی تنفس کرده و آن را به ریه های خود بدهید. حتی وقتی چنین لحظه ای را در ذهنم تصور می کنم احساس می کنم در هم تنیده شده و در پشت میله های زندان به دام افتاده ام. بنابراین به نظر من یک خانه خالی از فضای بالکن دلپذیر به نفع او نیست.

بالکن ها می توانند همانقدر ترسناک و بی روح باشند که می توانند محیط خانه را دلپذیر کرده و لطف و تمیزی دلپذیری به آن ببخشند. شما احتمالاً به خود می گویید که این مزخرف است و چگونه می توان فضایی را که در قسمت های بالا بسیار تعریف شده است جنبه منفی داشته باشد و فضا را به محیطی ناراحت کننده و کسل کننده تبدیل کند؟! باید بگویم که ؛ یک بالکن محافظت نشده ، به همان اندازه که دلپذیر است ، می تواند سطح دیگری داشته باشد که برای ما خوشایند نیست.

نرده بالکن چیست؟

بالکن ها طوری طراحی شده اند که جای خالی ناشی از کمبود فضای باز در آپارتمان ها را پر کنند. همه آنها در بالای زمین واقع شده اند ، بنابراین خطر سقوط همه آنها وجود دارد.

بنابراین ، برای جلوگیری از خطر ، مانعی لازم است. نرده های بالکن بخشی جدایی ناپذیر از توسعه بالکن برای حل این مشکل بوده است.

محافظ بالکن مدرن
محافظ بالکن مدرن

استانداردها

رعایت اصول و استانداردهای ایمنی یکی از مهمترین عوامل در ساخت محافظ بالکن است. در حفاظت آنلاین، ابتدا کارشناسان محصول را بر اساس اصول و استانداردهای ایمنی طراحی کرده و سپس قطعات تولید و نصب می شوند.

به عنوان مثال یکی از استانداردها در نرده های بالکن فاصله بین نرده ها است. اگر فاصله ها زیاد باشد ، کودکان در خطر افتادن بین آنها هستند. یا اگر ارتفاع محافظ کم باشد ، برای کودکان خطرناک است.

زیبا و تزئینی

علاوه بر رعایت اصول ایمنی ، می توانید به زیبایی محصولات نیز توجه کنید. حفاظ بالکن به گونه ای تولید می شود که زیبایی نمای بیرونی و داخلی ساختمان را فراهم می کند.

عوامل موثر بر قیمت نرده های بالکن

روشهای مختلف تولید

روش ساخت هر محصول متفاوت است. طبیعی است که نرده های بالکن چدنی فرفورژه بسیار ساده تر از مدل CNC ساخته می شوند. دستگاه های برش CNC با ظرافت بیشتری کار می کنند و می توان این مدل را زیباترین مدل محافظ بالکن دانست. سایر مدلها نیز شامل محافظ بالکن مدرن و لوکس هستند.

محافظ بالکن CNC
محافظ بالکن CNC

طول ، عرض و ارتفاع

با ایجاد فیلترهای مختلف ، پیدا کردن محافظ و نرده مناسب برای بالکن راحت تر است. این عوامل بر قیمت محافظ ها تأثیر می گذارد. هرچه بالکن شما بزرگتر باشد ، نگهبان باید بلندتر و بلندتر باشد.

پوشش قطعات فلزی مقرون به صرفه استبه

موادی که به عنوان رنگ ، فولاد ضد زنگ و … برای پوشش قطعات فلزی نرده های بالکن استفاده می شوند ، با بالاترین کیفیت تولید می شوند و برای پوشش قطعات فولادی مناسب هستند. با گذشت زمان ، حتی در مکان های مرطوب مانند مناطق شمالی و جنوبی کشور ، آنها به هیچ وجه پوسیده نمی شوند. آنها شاخه های زنگ زده ایجاد نمی کنند و خورده نمی شوند.

محافظ بالکن لوکس
محافظ بالکن لوکس

رنگ روی سطح محافظ خشن پوششی ایجاد نمی کند و نه کم و نه زیاد است. زیرا در این ماده از بهترین رنگهای روکش و تجهیزات ماشین استفاده می شود. در نرده های بالکن از رنگهای پودری الکترواستاتیک استفاده می شود. در صنعت فلزات ، این نوع رنگ ها ترجیح داده می شوند. از آنجا که آنها به روش القایی الکتریکی به سطح فلز می چسبند و در عین حال نازک هستند ، در برابر عوامل مخرب فیزیکی و شیمیایی بسیار مقاوم هستند.

مهندسی نرده بالکن

برخی از این نرده های بالکن دارای سازه هایی هستند که اگرچه از استحکام بالایی برخوردارند ، اما سبک تر طراحی شده اند و از فولاد کمتری برای تأثیرگذاری بیشتر آنها استفاده می کنند. حمل و نصب آسان محافظ ، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه ، کاهش هزینه های تولید ، کاهش قیمت برای مصرف کنندگان.

عوامل کلی

محافظ بالکن آهنی فرفورژه
محافظ بالکن آهنی فرفورژه

قیمت انواع مختلف محافظ بالکن به طور کلی تحت تأثیر عوامل زیادی است ، اما ممکن است شامل ابعاد ، مواد اولیه ، نحوه ساخت ، رنگ و روکش و نحوه پوشش حفاظتی ، نوع طراحی محافظتی باشد. قیمت که می تواند ساده باشد یا پیچیده باشد و زمان بیشتری برای طراحی قسمتهای پیچیده صرف شود ، اعم از ابعاد محافظ بالکن شامل طول ، عرض و ارتفاع ، وزن آن و میزان مواد اولیه استفاده شده برای هر یک از آنها و پیچیدگی ساخت هر یک از آنها

لیست قیمت محافظ بالکن مرحله سوم 25 اکتبر 1400

رائه شرح خدمات و کالا واحد قیمت واحد (تومان)
1 محافظ بالکن ساده کیلوگرم 45
2 محافظ بالکن از جنس آهن فرفورژه کیلوگرم 50
3 محافظ بالکن مدرن کیلوگرم 45
4 محافظ بالکن CNC کیلوگرم 55
5 محافظ بالکن لوکس کیلوگرم 60
لیست قیمت محافظ بالکن مرحله سوم در 25 اکتبر 1400 به روز شد

سوالات متداول

حصار بالکن چند مدل دارد؟

4 قالب ، مدرن ، فرفورژه ، CNC ، لوکس

بهترین مدل نرده بالکن چیست؟

حفاظتی که امنیت و زیبایی را با هم ترکیب می کند.

آیا نرده های بالکن را نیز به شهر می فرستید؟

بله ، حفاظت آنلاین می تواند حفاظت را به تمام نقاط کشور ارسال کند.

شرایط بازدید از مکان چیست؟

همه بازدیدهای تهران و کرج رایگان است.