درب فلزی

درب فلزی یکی از مهم ترین بخش های یک ساختمان محسوب میشود. برای استفاده از درب های فلزی بهتر است که از افراد خبره و کار آزموده در زمینه ساخت انواع در فلزی استفاده کنید. این بخش از مقاله اثرات استفاده از محافظ ها را بررسی می کند انواع درب فلزی (درب آهنی) و عوامل موثر بر قیمت آن را در این مطلب بررسی خواهیم کرد.
تأمین امنیت یکی از اساسی ترین نیازهای بشر از دوران باستان تا به امروز است. برای برآوردن این نیاز اساسی همیشه باید بهترین تمهیدات اندیشیده شود. یکی از نیاز های اولیه در زمان خرید درب فلزی و نصب آن باید نیاز و آنچه که ما ا یک درب نیاز داریم را در اختیار اشته باشیم.

انواع درب فلزی که در ساختمان استفاده میشود عبارتند از درب های فلزی حیاطی و درب های فلزی ساختمان های مسکونی و ادراری استفاده میشود. انواع مختلف درب فلزی که در ایران از آنها استفاده میشود عبارتند از درب فلزی مدرن، درب فلزی کلاسیک، درب فلزی لوکس ایت.

نرده پله درجه یک با کیفیت بالا اما محافظت آنلاین

بر اساس گزارش های پلیس ، سارقان ابتدا سعی می کنند خانه هایی را با کمترین سطح امنیت شناسایی کنند تا هدف خود را پیدا کنند. همچنین آخرین مانع حفاظتی برای ورود به ساختمان درب ورودی است. به همین دلیل ، باید بالاترین استحکام و دوام را در نظر گرفت.

فرم محاسبه قیمت درب فلزی

سرویس درب فلزی

حمل و بارگیری درب های فلزی برای کلیه مناطق تهران و کرج رایگان است.

درهای فلزی به صورت دو طرفه جوش داده می شوند.

جمع هزار تومان

لیست قیمت درب فلزی درجه 1 در 25 اکتبر 1400

رائه شرح خدمات و کالا واحد قیمت واحد (تومان)
1 درب فلزی ساده کیلوگرم 55
2 درب فلزی فرفورژه کیلوگرم 62
3 درب فلزی مدرن کیلوگرم 56
4 درب فلزی CNC کیلوگرم 70
5 درب فلزی لوکس کیلوگرم 74
لیست قیمت درهای فلزی درجه یک منتشر شده در 16 اکتبر 1400

وقتی در جعبه باز و بسته می شود ، سکوت می شود مزایای این دفاع آنلاین

در گذشته ، درها تنها م componentلفه ای بودند که از ورود افراد ناخواسته به حریم خصوصی ساختمان جلوگیری می کرد. درهای فلزی هنگام ورود به خانه اولین جزء بینایی هستند. در این زمینه ، توجه به ظاهر او ارزش چندانی ندارد. امروزه توجه به زیبایی ساختمان طبیعی است و انتخاب طرح مناسب می تواند تاثیر زیادی بر نمای ساختمان داشته باشد.

درهای آهنی را می توان در ساختمان هایی با انواع مصارف ، از جمله اداری ، تجاری ، مسکونی و غیره استفاده کرد. انتخاب یکی از موارد مهمی است که باید آگاهانه انتخاب شود. با مشاوران ما می توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید.

این را می توان با درب فلزی خریداری کرد محافظ کلم گوزن برای افزایش امنیت ساختمان استفاده کنید.

درب آهنی
درب ورودی خانه

لیست قیمت درهای فلزی درجه 2 در 25 اکتبر 1400

رائه شرح خدمات و کالا واحد قیمت واحد (تومان)
1 درب فلزی ساده کیلوگرم 54
2 درب فلزی فرفورژه کیلوگرم 60
3 درب فلزی مدرن کیلوگرم 54
4 درب فلزی CNC کیلوگرم 64
5 درب فلزی لوکس کیلوگرم 67
لیست قیمت درهای فلزی درجه 2 منتشر شده در 16 اکتبر 1400

جنبه های درب آهنی و عوامل موثر بر قیمت این درب های فلزی

درب های آهنی معمولاً بسیار مقاوم تر از درهای دیگر مانند درهای چوبی و غیره هستند. به همین دلیل ، ممکن است انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. با انتخاب چنین دری ، به راحتی می توانیم به اولین هدف یعنی حفظ حداکثر امنیت دست یابیم.

از دیگر مزایای آن می توان به عمر طولانی آن در مقایسه با درهای چوبی و. شما می توانید از این درب ها برای مدت طولانی با پرداخت یک هزینه استفاده کنید. سایر ویژگی های نمونه ارزش آن را ندارند درب فلزی مانند رنگ بالا با ظرفیت بالا.

بر اساس این ویژگی ، می توانید رنگ دلخواه خود را متناسب با نمای ساختمانهای خود سفارش دهید. همچنین ، با وجود رنگ پودری الکترواستاتیک (بعداً توضیح خواهیم داد) ، نگران زنگ زدگی درب در مناطقی با رطوبت بالا نباشید.

درب مناسب باید با دانش کامل انتخاب شود ، بهتر است قبل از هر اقدامی ، تمام مطالعات را با دقت انجام دهید. در ادامه ، ما در مورد انواع درها و قیمت آنها صحبت کردیم و می توانید برای راهنمایی دقیق تر از نیروهای متخصص ما مشاوره بگیرید. به ما بپیوندید ، لطفا

درب ورودی ویلا
درب ورودی خانه

انواع درب فلزی و قیمت آنها

در گروه صنعتی آنلاین ، حفاظت از بهترین کیفیت مواد برای ساخت انواع درها استفاده می شود. اکثر پروفیل های مورد استفاده پروفیل هایی با سطح مقطع 60 * 40 میلی متر هستند. متداول ترین انواع درهای آهنی به دسته های زیر تقسیم می شوند:
1) درهای فلزی مدرن
2) درب های فلزی فرفورژه
3) درب های فلزی CNC

درهای فلزی مدرن: اگر سبک معماری مینیمالیستی را دوست دارید ، این درها برای شما مناسب است. این درهای آهنی بسیار زیبا و در عین حال جذاب هستند. با استفاده از طراحان ماهر ، مجموعه دفاع آنلاین همه جنبه های زیبایی ، از جمله تناسب در طراحی را مورد بررسی قرار داد. این درها علاوه بر زیبایی ، به اندازه کافی ساده هستند تا امنیت را ایجاد کنند.

درهای آهنی فرفورژه: درهای فرفورژه در مقابل درهای مدرن قرار دارند. این درب ها با جزئیات طراحی شده اند و طرفداران زیادی دارند. یکی از عوامل م inثر در قیمت این درها تعداد گل های فرفورژه است. البته چنین درهایی به دلیل وزن بیشتر و طراحی پیچیده تر گران تر هستند. بیشتر آنها در ساختمانهای مسکونی استفاده می شوند.

درب های CNC: با درب های CNC می توان پیچیده ترین درها را طراحی و تولید کرد. در این مدل قطعات مورد نیاز بر روی ورق های CNC بریده می شود. و درها را می توان با مدلهای بیشتری در این دسته از درها ایجاد کرد. شما می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید تا ما بتوانیم یک درب مشابه را برای شما تولید کنیم.

درب فلزی پارکینگ
درب فلزی پارکینگ

لیست قیمت درهای فلزی درجه 3 در 25 اکتبر 1400

رائه شرح خدمات و کالا واحد قیمت واحد (تومان)
1 درب فلزی ساده کیلوگرم 46
2 درب فلزی فرفورژه کیلوگرم 52
3 درب فلزی مدرن کیلوگرم 46
4 درب فلزی CNC کیلوگرم 58
5 درب فلزی لوکس کیلوگرم 60
لیست قیمت درهای فلزی درجه 3 منتشر شده در 16 اکتبر 1400

جوشکاری

جوشکاری اتصال دو قطعه فلزی یا غیر فلزی به یکدیگر توسط مواد رابط یا حرارت دادن دو قطعه بدون مواد رابط است. حداکثر تعداد نقاط جوش برای اتصال دو قطعه به هم چهار است. برای دستیابی به حداقل قدرت مورد نیاز ، تمام نقاط اتصال باید باشند درب فلزی از دو طرف جوش داده شده است. در بازار به این روش اتصال جوش دو طرفه می گویند.

برخی از صنایع تولید کننده سوء استفاده ، که به جوش دو طرفه معروف هستند ، قطعات را در یک جهت متصل نمی کنند. این جوشهای یک طرفه با کیفیت پایین از مقاومت کافی برخوردار نیستند و باعث می شوند قسمت مورد نظر عملکرد مناسبی نداشته باشد. علاوه بر استفاده از بهترین دستگاه ها و روش ها ، استفاده از بهترین متخصصان نیز ضروری است.

متداول ترین و ترجیح داده شده ترین روش های جوشکاری جوش CO2 و جوش الکترود است. جوشکاری الکترود چند مرحله ای کمتر از روش جوشکاری CO2 است. جوش هایی که تولید می کند بسیار شکننده هستند. علاوه بر این ، میزان جوشکاری ایجاد شده توسط این روش جوشکاری فراوان است.

در مقایسه با روش جوشکاری الکترود ، مدل جوش CO2 تقریباً جوش تولید نمی کند. علاوه بر این ، این روش بهترین جوش ها را از نظر نرمی و استحکام ایجاد می کند.
برای اطلاع از لیست قیمت و مشاوره رایگان با ما همراه باشید.

درب ورودی خانه
درب ورودی خانه

رنگ آمیزی

پس از اتمام جوشکاری ، هر قطعه حصار باید از نقص و ناخالصی ها تمیز شود. اما اکثر گروه های تولید کننده آن را پس از مرحله جوشکاری با تمام آلودگی روی قطعه به بخش نقاشی می فرستند. احتمال آسیب دیدن رنگ به دلیل حذف جزئی با جوش و ناخالصی افزایش می یابد. در این حالت ، خطر آسیب دیدن قطعه در مدت زمان کوتاهی به دلیل زنگ زدگی افزایش می یابد.
به این ترتیب ، قطعه ارزش خود را از دست می دهد و باید تعویض شود. روش های الکترواستاتیک پودری و روغنی دو روش معمول رنگ آمیزی هستند.

رنگ کوره یا الکترواستاتیک نسبت به رنگ روغن مقاوم تر است و به دلیل نسبت کیفیت و قیمت انتخاب بهتری است. کیفیت و مقاومت پودر الکترواستاتیک یا رنگ کوره چند مرحله ای بالاتر از رنگ روغنی است. متأسفانه برخی از تیم های تولیدی قطعات خود را با رنگ روغن رنگ آمیزی کرده و با نام محصول با رنگ فر به مشتری می فروشند. در روش منحصر به فرد نقاشی با رنگ پودری الکترواستاتیک ، تمام سطوح قطعه پوشانده شده است.

سطح حصار را با وسیله ای مخصوص با رنگ کاملاً می پوشانیم. و با کمک برق ، رنگ کاملاً به سطح پودر می شود درب فلزی پذیرفته شده. در آخرین مرحله ، درب را به مدت 15 دقیقه در فر قرار می دهیم. و سپس در خارج دفن شده است. به دلیل مقاومت بالای این روش نقاشی ، یکی از بهترین روش های نقاشی محسوب می شود. برای اطلاع از قیمت و مشاوره تماس بگیرید.

صنعت دفاع آنلاین

گروه صنعتی حافظ آنلاین فعالیت خود را از سال 1399 با مناسب ترین دستگاه ها و به روزترین سیستم ها آغاز کرد. محصولات این تیم تولیدی شامل درب فلزی، محافظ پنجره و بالکن ، درب فلزی ، نرده راه پله ، حفاظ گله گوزن و درب آکاردئونی. آخرین نسل فناوری و روش های جدید در تولید محصولات استفاده شده است. در این نمایش از بهترین و مجرب ترین افراد برای تولید محصولات با کیفیت بالا استفاده می شود.

در تیم تولید آنلاین Hefaz با امکان تولید ماهانه 4500 متر از پوشک متفاوت است. از دیگر ویژگی های این گروه صنعتی امکان ارسال به تمام نقاط کشور است. ما تلاش می کنیم تا با کار شبانه روزی بهترین نیازهای شما را ارائه دهیم.

در صنعت فلزات آنلاین ، حفاظت اولین هدف از ایجاد امنیت ، زیبایی و مقرون به صرفه برای دوستان نسبی شما است. در مدت زمان کوتاهی ، ما مفتخریم که توانسته ایم با انجام پروژه های بزرگ در تعداد زیاد در این صنعت ، نیازهای شما را برآورده کنیم. امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب درب مورد نیاز کمک کرده باشد. برای مشاوره دقیق تر و تخصصی تر می توانید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

چگونه می توان در فلزی را جوش داد؟

برای جوش دادن درب فلزی باید ابتدا محل جوش را با دقت تمیز کرده و شستشو دهیم،  در خاطر داسته باشید که یک درب فلزی اگر تمیز و مرتب جوشکاری نشود بعد از مدتی از محل جوش و لولا شکسته خواهد شد.

قیمت درب فلزی بر چه اساسی محاسبه می شود؟

بر اساس طراحی انتخاب شده توسط مشتری ، وزن و ابعاد درب فلزی.

چگونه می توانیم درب فلزی را به صورت آنلاین سفارش دهیم؟

کافی است با شماره 02128422153 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

درب های فلزی چه طرح هایی تولید می شود؟

فرفورژه ، مدرن ، CNC و لوکس.