جعبه درب مناسب ترین گزینه افزایش سطح امنیت و ایمنی در ساختمان های آپارتمانی امروزی است درب جعبه سه پرچ دو مخفی پرچ مخفی این یکی از رایج ترین نمونه های حفاظت از آکاردئون است که دارای دو حلقه در بالا و پایین است و البته بند دوگانه و ایجاد پرچ های مخفی که ضریب ایمنی آن را به بالاترین سطح رساند.

درب جعبه سه پرچ مخفی دو گل خم شده

در مورد شبدر دو برگ دو گل چه می دانید؟

یکی از رایج ترین نمونه های درب جعبه و حفاظت شناخته شده ، پرچ مخفی درب جعبه دوطرفه است جعبه درب آنها همچنین سه لوزی با پرچهای مخفی دو طرفه نامیده می شوند. این درب ، اگرچه در ظاهر ساده به نظر می رسد ، اما در برابر نفوذ سرقت بسیار قوی است. با توجه به طراحی و ساخت آن ، از سه ست پرچ فولادی 30 * 60 استفاده شد که به آن خاصیت ضد سرقت داد ، مخصوصاً که پرچ های اصلی کاملاً مخفی شده اند به طوری که سارقان حرفه ای نمی توانند ارزش استفاده از تمام ابزار خود را داشته باشند. به آن نفوذ کرده و به اهداف خود برسند.

در حالی که در طراحی و ساخت درب آکاردئونی دو لنگه سه دقت ، از استحکام و مصونیت ناچیزی استفاده شده است ، افزودن قفل مخفی به این در می تواند امنیت فوق العاده آن را افزایش داده و خاطره ای راحت را برای شما رقم بزند.

مزیت محافظ جعبه دوجداره سه گل نصب پرچ های مخفی است

کمبود فضا در آپارتمان های امروزی از همه جنبه های زندگی بشر فراتر رفته است و مسئله امنیت و ایمنی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به محدودیت فضای موجود در آپارتمان ها ، درها و محافظ ها باید طوری انتخاب شوند که علاوه بر ایجاد حداکثر امنیت و ایمنی زیاد بزرگ نباشند و البته با طراحی و دکوراسیون ساختمان همخوانی داشته باشند. به

درب آکاردئونی سه گل با دو چین مخفی پرچ مناسب ترین گزینه است زیرا هر دو در بالا و پایین خم می شوند ، بندهای عمودی به کار رفته در آن ، سه ردیف لوزی و البته تسمه های دوتایی و ایجاد پرچ های مخفی به آن ضریب امنیت بالاترین سطح را افزایش می دهد. از طرفی به نظر می رسد زیبایی آن را می توان با کمی تنوع رنگ افزایش داد و با توجه به سایر اجزای ساختمان ، می توان ترکیبی از قدرت و زیبایی را ایجاد کرد.

مشخصات محافظ آکاردئون ، سه گل ، دو حلقه ، پرچ مخفی

اگرچه اولین و مهمترین هدف از نصب محافظ یا جعبه درب ، افزایش سه گل ، دو حلقه ، پرچ های مخفی ، ضریب ایمنی و امنیت درها و پنجره ها ، تراس ها ، پارکینگ ها و مکان هایی از این دست است ، اما تعداد زیادی از آنها وجود دارد. موارد جعبه های سه لوزی. به عنوان پارتیشن بندی قسمت های مختلف ساختمان یا فروشگاه مورد استفاده قرار گرفت و همچنین با ارائه بازخورد به کاربران ، بر زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان ها افزود.

درب جعبه ای با سه گل ، دو پرچ خم شده ، که در حالت باز پنهان شده اند ، فضایی حدود یک متر و بیست سانتی متر را به خوبی پوشش می دهد و با استفاده از آن ، می توانید کوچکترین فضای ممکن را با قدرت ، زیبایی و بزرگترین غیرقابل قبول بودن اشغال کنید. در آنچه می خواهید خود را ایجاد کنید علاوه بر این ، تنوع طرح و رنگ درهای آکاردئونی امکان انتخاب های زیبا و متنوع را ایجاد کرده است.

پیوند کوتاه: https://onlinehefaz.ir/؟p=2922

پیوند کوتاه: https://cutt.ly/hQ4P877

پیوند کوتاه: https://bit.ly/383ixF9