درب آکاردئونی پرچ مخفی چهار گل می توان آن را یکی از ایمن ترین و قوی ترین درهای آکاردئونی موجود در بازار دانست ، به دلیل تعداد زیاد گل ها ، پرچ های اصلی آن به کمک بندهای دوگانه کاملاً پوشانده شده و توسط سارقان قابل دسترسی است.

تعداد گل ها یا لوزی ها یکی از اجزای مهم برای اندازه گیری ضریب امنیت درب جعبه است.

درب آکاردئونی پرچ مخفی چهار گل

سطح ایمنی درب جعبه موسیقی چهار پرچ مخفی است

ضریب ایمنی درهای آکاردئونی بر اساس تعدادی از اجزاء اندازه گیری می شود. یکی از مهمترین عوامل امنیت و کیفیت این درها تعداد گلها یا لوزیهای استفاده شده در آنها است. از این رو ، درب جعبه پرچ مخفی چهار گل یکی از امن ترین درهای آکاردئونی در بازار است.

شامل چهار لایه لوزی فولادی ، تسمه های دوتایی عمودی است که پرچ های اصلی را به طور کامل می پوشاند ، همچنین استحکام استثنایی ، دوام و امنیت بی نظیر. جعبه درب چهار لوزی پرچ مخفی دارند.

تراکم گل و فاصله کم بین تیغه ها تمام شکاف ها را پر می کند و این نوع درها در کنار دوام عالی ، کمترین نفوذ را دارد ، اما از طرف دیگر این تراکم بالا می تواند هزینه را کاهش دهد. با طراحی و ساخت چهار گل بزرگ شده درب جعبه پرچ پنهان شدن.

اما در هر صورت ، اصل مهم تأمین امنیت این است که امنیت هرگز نباید به قیمت آن فدا شود ، بنابراین اگر به دنبال یک عامل امنیتی بزرگ و همچنین زیبایی جذاب هستید ، در و محافظ جعبه با چهار پرچ های مخفی بهترین گزینه

مهمترین مزایای درب و محافظت از جعبه موسیقی چهار لوزی با پرچ مخفی است

مهمترین مزایای درب جعبه پرچ مخفی استفاده از بندهای محکم 5 میلی متری ، تراکم زیاد و فاصله کم بین تسمه های عمودی ، قاب و قاب بسیار محکم ، امکان قفل پنهان و لولا سه تکه چهار گل است.

علاوه بر همه اینها ، طرح های جذاب دربی را می توان سفارشی ، طراحی و در این دربی اعمال کرد. البته با نصب محافظ آکاردئون با چهار پرچ مخفی برای پنجره های عریض ، تراس ها و هر مکانی با احتمال سقوط و سقوط ، می توان ایمنی نهایی را به ویژه برای افراد مسن و کودکان ایجاد کرد.

کارشناسان مجرب در طراحی و ساخت درب های جعبه ای ، محافظ ها و درهای آکاردئونی با چهار پرچ پرچ مخفی به طور کلی مناسب ترین گزینه برای افزایش امنیت ساختمان ها و برج های شلوغ و محل های تجاری و مشاغل حساس محسوب می شوند.

معیارهای محاسبه قیمت درب جعبه ای با چهار پرچ مخفی

ارتفاع ، عرض و نوع طراح مورد استفاده در درهای آکاردئونی نقش تعیین کننده ای در هزینه آنها دارد. بنابراین ، هرچه عرض و ارتفاع درب جعبه موسیقی با چهار پرچ مخفی بزرگتر باشد ، درب سنگین تر و گران تر خواهد بود. علاوه بر این ، اجرای طرح های پیچیده باعث افزایش قیمت می شود.

به دلیل همه این شرایط و البته آشفتگی بازار امروز ، امکان ارائه قیمت ثابت وجود ندارد ، اما به طور کلی ، هزینه متوسط ​​هر متر مربع درب جعبه ششصد هزار تومان تا 2 میلیون تومان برآورد می شود. اضافه.

طراحان خلاق و متخصصان با تجربه در زمینه طراحی و ساخت درب آکاردئونی در شرکت آنلاین حافظ آماده تولید انواع درب و محافظ جعبه از جمله درب و محافظ جعبه می باشند.

پیوند کوتاه: https://onlinehefaz.ir/؟p=3188

پیوند کوتاه: https://tinyurl.com/5fbe57pw

پیوند کوتاه: https://cutt.ly/5WWmYYf