می توان ادعا کرد که مهمترین فلسفه تولید و کاربرد است درب جعبه با دو پرچ مخفی افزایش ضریب امنیت خانه ها و ساختمانها. اما علیرغم اینکه در طراحی این درها از دوام و دقت بسیار بالایی استفاده شده است ، هنوز کانالهای نفوذ مختلفی وجود دارد که سارقان از آنها استفاده می کنند و به اهداف خود می رسند.

کیفیت پرچ ها ، فاصله بین بندها و تعداد گل های استفاده شده در طراحی درب جعبه های موسیقی بر امنیت آن بسیار تأثیر می گذارد. جعبه درب دو پرچ مخفی بهترین انتخاب برای دستیابی به بالاترین امنیت و ایمنی و مناسب ترین قیمت است ، زیرا از طرف دیگر ، اگر تعداد گل و بند استفاده شده در طراحی و ساخت درب ، جعبه لوزی دوبل را کاهش دهد ، نسخه نهایی کاهش می یابد. به هزینه ها

درب جعبه با دو پرچ مخفی

از طرفی استفاده از پرچ های مخفی باعث افزایش استحکام درب شده و احتمال ورود سارقان از طریق باز و باز شدن پرچ ها را به صفر می رساند.

قیمت درب آکاردئونی با دو پرچ مخفی

معمولاً هنگام محاسبه قیمت درب و محافظت از جعبه موسیقی ، اجزای ارتفاع ، عرض در طراحی شده دخیل بوده و قیمت نصب و رنگ اضافه می شود. اما برای درب جعبه موسیقی ، دو پرچ مخفی می تواند اطمینان حاصل کند که در هزینه نهایی صرفه جویی می شود.

دارای ویژگی های درب جعبه پرچ دو پنهان

پرچ معمولاً یکی از اجزای اصلی درب جعبه موسیقی است زیرا جعبه موسیقی بر اساس پرچ ساخته شده است و باز کردن پرچ ها یکی از رایج ترین روش های نفوذ و بازکردن درهای جعبه مورد استفاده سارقان است.

معمولاً وقتی صحبت از یک درب آکاردئونی دو گل می شود ، برخی ممکن است فکر کنند که این نوع درب جعبه به دلیل فاصله بین لوزی ها به اندازه کافی ایمن نیست ، اما این ایده درست نیست. زیرا طراحان حرفه ای و تولیدکنندگان درهای آکاردئونی با افزودن بندها و دو برابر شدن تسمه های به اصطلاح پرچ های مخفی ایجاد کرده اند.

بنابراین ، درب جعبه موسیقی با دو پرچ مخفی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که پرچ در دسترس سارقانی که بتوانند سازهای مختلف را باز کرده و وارد ساختمان شوند ، نخواهد بود. بنابراین با نصب درب جعبه دو پرچ ، بدون از دست دادن کیفیت ، امنیت و ایمنی ، می توان هزینه را کاهش داد و امنیت را افزایش داد.

ویژگی مخفی محافظ آکاردئون دو گل

پنهان کردن پرچها منجر به استحکام و ایمنی بیشتر می شود ، بنابراین می توانید از محافظ پرچ مخفی دو مخفی برای ایجاد ایمنی نهایی در پنجره ها ، تراس ها و حتی داخل ساختمان استفاده کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که طعم بیشتری را بچشید و طرح ها و رنگ های متنوع تری را انتخاب کنید تا از زیبایی نهایی محافظت از جعبه پرچین مخفی دو رومبا لذت ببرید و شما قوی و محجوب باشید.