تراس ها و بالکن ها قسمتهایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود مزاحمان و سارقین به حفاظت نیاز دارند. بالکن ها و تراس های ساختمان در جلوی ساختمان قرار گرفته اند ، بنابراین انواع مختلفی دارد انواع نرده تراس و نرده بالکن طراحی و نصب شده است. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده تراس و بالکن در طرح های مختلف. شماره تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره تلفن 09123403540 آماده ارائه مشاوره تمام وقت به شما می باشد. در این مقاله سعی می کنیم انواع نرده های تراس و بالکن را به شما اطلاع دهیم. برای این منظور می توانید تصاویر مختلفی از انواع نرده بالکن و نرده سکو را در این قسمت مشاهده کنید.

نرده های بالکن و تراس ها از نظر ارتفاع چه کیفیتی دارند و؟؟

ارتفاع نرده بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که در هنگام طراحی و ساخت باید به آن توجه شود. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با در نظر گرفتن اینکه بالکن و تراس پرتگاه محسوب می شود ، این ارتفاع مطمئناً کم و بهترین آن ارتفاع بین 100 تا 130 سانتی متر است. البته واحدهای زیرین باید تمام سقف کف تا سقف بالکن را بپوشانند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در مرحله بعد ، ما با این نوع حصار ، که یک حصار تاشو (محافظ بالکن و سکوی نورد) است ، برخورد می کنیم. نکته بسیار مهم دیگر فاصله بین قسمتهای حصار سکو است. اگر جعبه محافظ سکو را در نظر بگیرید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بیش از 12 سانتی متر باشد. از آنجا که کودکان نیز به تراس دسترسی دارند و گاهی در بالکن تنها هستند ، فاصله بین قطعات نباید به حدی باشد که نی از حصار عبور کند. استاندارد این قسمت از تراس و ریل محافظ بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع نرده بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. توجه داشته باشید که فاصله بین قسمتها نباید از 12 سانتی متر در جعبه محافظ بالکن و تراس تجاوز کند.

انواع نرده ها و تراس های بالکن از نظر مصالح و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

برای طراحی و سبک نیز راه پله نرده این سبک بسیار متفاوت است به طوری که تولید کنندگان نرده و سکوهای بالکن سعی می کنند سبک های مختلف نرده را در زمینه فعالیت خود به بازار ارائه دهند. نرده بالکن و نرده تراس از نظر طراحی:

  • نرده ها و بالکن های تراس مدرن
  • نرده ها و بالکن های تراس کلاسیک
  • نرده های بالکن و بالکن

نرده و بالکن ساده فلزی

بسیاری از شما انواع نرده های بالکن از این نوع را در ساختمان ها مشاهده کرده اید که در رنگ های مختلف با استفاده از پروفیل نرده یا قوطی روی قیمت بالکن یا تراس ساختمان نصب شده اند. از آنجا که کمتر از یک دهه است که از این فناوری برای استفاده و جوشکاری مواد اولیه مختلف در ایران استفاده می شود ، بنابراین اکثر ساختمان ها از این نوع نرده بالکن استفاده کرده اند.

نرده ها و بالکن های تراس دار از فرفورژه

بدون شک آهن فرفورژه یکی از قطعات مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته است. نرده های تراس و بالکن بدون شک آهن فرفورژه یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای حصار محافظ ساختمان استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند و در عین حال ، اگر از یک شرکت یا کارخانه تولید نرده های فرفورژه خرید می کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای مورد نیاز را برآورده کرده اند. نرده ها و تراس های بالکن آهنی فرفورژه معمولاً دارای اشکال پیچیده ای با زیبایی و تجمل خاص هستند. نرده های بالکن چدنی را می توان در دو سبک کلاسیک و لوکس استفاده کرد.

نرده بالکن CNC

بی نظیر نرده های تراس و بالکن جدید ، که از هر نظر عالی است ، محافظ CNC و محافظ لیزری است. نرده ها و بالکن های سکوی CNC دارای ظرفیت های بسیار بالایی هستند. امکان درج لوگوها یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC یکی از مهمترین مزایای این نوع نرده های بالکن و تراس است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد بالکن CNC ، قطعاً اندازه گیری بین قطعات آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم نرده ورقه ای و تراس برای ساختمانهایی که بالکن آنها رو به ساختمان است این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

راه آهن بالکن مدرن تراس بالکن

نرده ها و بالکن های محافظ تراس مدرن، یکی از بهترین نرده های تراس و بالکن است. در مجموعه ثامن درب با استفاده از ایده ها و طرح های موجود در آن ، موفق شدیم طرح های بسیار زیبایی را به سبک مدرن تولید کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن متکی به مواد اولیه است. امروزه اکثر خانه های بزرگ و کوچک دارای حیاط یا بالکن هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای زیادی ندارند ، به گفته اکثر مردم این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع مختلفی از نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که به تزئین و تزئین نما بسیار کمک کرده و همچنین به فضای ایده ها دسترسی پیدا می کنیم. به سبک نرده بالکن مدرن ، نرده بالکن و محافظ سکوی کابل یکی از انواع نرده بالکن مدرن است. در اصل ، سازه های کابلی که بسیار مدرن و جذاب به نظر می رسند می توانند گزینه ای مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

نرده بالکن و محافظ تراس کلاسیک

نرده های بالکن کلاسیک باعث ایجاد حس بالکن های قدیمی و نوستالژی قدیمی می شود. انواع نرده بالکن و نرده های کلاسیک در طرح های مختلف تولید شده است که پس از آن تصاویری از بهترین نرده های کلاسیک را در اختیار شما قرار می دهیم. از سبک های کلاسیک به روز برای جلوگیری از آشفتگی نمای بیرونی ساختمان استفاده کنید. انواع مختلف نرده بالکن کلاسیک و محافظ تراس از فلز در طرح چوب ساخته شده است که از نظر امنیت و زیبایی بسیار ایمن تر از نرده های سکوهای چوبی است. نرده های بالکن کلاسیک یا نرده های تراس بیشتر از طرح های سنتی تولید می شوند یا از طرح های چوبی استفاده می کنند. در این روش به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. اگر می خواهید یک طراحی خلاقانه زیبا داشته باشید ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس بگیرید و با توجه به نمای ساختمانهای خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.