راه پله نرده

نرده راه پله یکی از عناصر اساسی ساختمان است. انواع مختلف نرده پله در سالهای اخیر طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان با توجه به مصالح مورد استفاده به دو دسته اصلی تقسیم کرد. نرده پله برای ساختمانهای بلند و گروه دوم نرده پله برای ساختمانها یا ساختمانهای دو بلوک با نرده پله در داخل ساختمان ، نرده پله دوبلکس، نرده پله دوبلکس، نرده پله پیچ همراه با نرده راه پله را خم کنید آنها در ساختمانهای ویلایی استفاده می شوند. نرده های پله صاف بیشتر در ساختمانهای بلند استفاده می شود که بر ظاهر و ظاهر داخلی تأثیر نمی گذارد. ما سعی می کنیم انواع مختلف نرده راه پله را طراحی و بسازیم ، سعی می کنیم از طرح های ساده تر و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که گفته شد ساختمانهای ویلا دوبلکس و کم ارتفاع هستند نرده پله گرد و نرده پله منحنی خواسته می شود ، امکان طراحی و مدل سازی نرده پله دوبلکس یک امر تخصصی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را به طرز چشمگیری تغییر دهد.

گروه تولیدی ثامن درب بیش از 15 سال در زمینه طراحی و ساخت انواع نرده پله تخصص دارد. تنوع بالای نرده های پله این تقاضا را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری ، افراد مثبت به شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 پاسخ می دهند. در سال 1400 ، بیش از 5 مدل نرده راه پله لوکس و نرده پله لوکس طراحی و اجرا شد و تصاویر این نرده های پله در سایت قرار می گیرد. به نرده راه پله درب ثامن

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله از جنس فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله از جنس فرفورژه ثامن

نرده راه پله و اهمیت آن در ساختمان

جدا از ساختمانهایی که دارای نرده پله در داخل ساختمان هستند ، مانند ساختمانهای دوبلکس و ویلاهایی که از پله های گرد یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمانهای بلندمرتبه و اداری نیز به مواردی مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. مراقب باش. در مورد طول حصار ، ارتفاع نرده پله و رعایت استانداردهای لازم به منظور انسداد هر نرده با نرده. در این مقاله سعی می کنیم شما را با نحوه محاسبه نرده راه پله و مواد اولیه ساختمان آشنا کنیم.

نرده راه پله Cnc

نرده راه پله لیزری

نرده پله دوبلکس

نرده پله زیبا

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله از جنس فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش اساسی در دکوراسیون داخلی ساختمان داشته باشند. نقش نرده های پله گرد ، نرده پله دوبلکس و نرده پله های داخلی بسیار قابل توجه است. سبک های مختلف نرده راه پله در طول سالها افزایش یافته و در هر دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده پله لوکس بیشتر تغییر کرده است و طبیعتاً حساسیت در مورد امنیت نرده های پله بسیار بیشتر از گذشته است. بیشتر تمرکز طراحان بر روی جلوی حصار است. حصار مهمترین ویژگی است که زیبایی پله ها را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل ، انتخاب حصار مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله لوکس

قیمت نرده پله

انواع نرده های پله با توجه به مصالح مورد استفاده قیمت گذاری می شوند. هنگام ساخت نرده پله ، از قطعات قالب دار ساخته شده از چدن یا آلومینیوم استفاده می شود. البته قیمت نرده های چدنی فرفورژه ارزانتر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با استفاده از آهنگری چدنی تولید کرد ، اما قطعات بزرگتر به دلیل وزن بسیار بالا با استفاده از آلومینیوم ریخته می شوند. قطعات آلومینیومی فرفورژه گرانتر از چدن هستند. قیمت نرده های پله بستگی به نوع مصالح به کار رفته در نرده های پله ساختمان دارد.

وزن نرده پله

به طور کلی نمی توان یک عدد خاص را به عنوان وزن استاندارد نرده پله تعیین کرد. نرده های پله باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و اتصال به پله ها دچار ارتعاش نشوند. ریل های پله ارتعاشی غیر استاندارد هستند و راننده باید در محاسبات طولی و عرضی ریل پله اشتباه کرده باشد.

نرده پله لوکس عالی

نرده پله دوبلکس

  1. جوشکاری نرده های پله ، به ویژه نرده های پله گرد و رله های پله دوبلکس که در داخل خانه نصب شده اند را انجام دهید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که در نصب نرده پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. نرده های پله های فرفورژه دارای کیفیت خاصی هستند و می توان آنها را با قطعات پروفیل جوش داد که همین امر باعث شده بسیاری از افراد تصور کنند که نصب نرده راه پله بسیار ساده است.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که حصار را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های نرده راه پله است ، بنابراین هنگام ساخت پله ها ، حتماً از نصاب های متخصص و شرکت های تخصصی در زمینه راه پله برای نصب اتصالات استفاده کنید. با توجه به حساسیت این قسمت از نرده راه پله ، گروه تولیدی ثامن درب برای مثبت ترین بازدیدها و مشاوره رایگان به شما ارائه کرده است. در طرح های نرده راه پله جدید ، انواع مختلف پایه های ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با درپوش پوشانده شده است. برخی پوشیده شده اند.
پله های فرفورژه-آهن فرفورژه

نرده راه پله از آهن فرفورژه طلای سیاه

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده پله نباید از 11 سانتی متر تجاوز کند ، این طول مطابق استانداردهای بین المللی محاسبه شده است به طوری که کودکان نمی توانند سر و بال خود را از قسمتی از نرده پله بلند کنند. مراقب باشید ، با توجه به این که نرده پله محافظ فیزیکی پرتگاه شما است و اگر نرده راه پله را تهیه کنید همیشه امنیت شما را تامین می کند ، خطر سقوط از نرده پله را جدی بگیرید. راه پله نرده

گروه تولیدی ثامن درب با توجه به دانش فنی پرسنل و امکاناتی مانند نرده های راه پله ایمن و استاندارد ، انواع نرده های راه پله را طراحی و تولید کرده است ، مانند ماشین های تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، قطعات لوکس و فرفورژه مدرن که انواع مختلفی را معرفی می کند. ساخت نرده پله ساختمان. هدف از نصب نرده پله حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

نرده-پله های ساده

نرده های پله از نظر کاربری به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • نرده ساده راه پله
  • نرده پله گرد
  • نرده راه پله را خم کنید

نرده ساده راه پله نرده راه پله طلایی

نرده راه پله ساده

معمولاً از پروفیل و قوطی ساخته می شود. نرده های ساده راه پله عمدتا برای ساختمانهای بلندمرتبه و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. دیدگاه کلی بر این اصل استوار است که نرده ساده راه پله فقط با قوطی و پروفیل ساخته می شود. اگر قطعات و تیرهای فرفورژه امروزه از نظر شکل زیباتر هستند و می توانند جایگزین مناسبی برای طرح مرکز به جای پروفیل باشند. در ادامه ، تصاویر مختلفی از انواع نرده راه پله را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده پله گرد

نرده پله گرد

در ساختمان های ویلایی یا دوبلکس ، نرده های راه پله تاثیر مستقیمی بر فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان دارد. زمان ساخت و نوع طراحی نرده پله گرد یا نرده پله پیچ علاوه بر داشتن امکانات پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوشکاری co2 و کوره های رنگ الکترواستاتیک ، استفاده از خلاقیت و نظرات متخصصان در زمینه دکوراسیون ساختمان یکی از مهمترین عوامل در زیبایی نرده های پله دقیق ساختمانهای دوبلکس است. به

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله مدرن

نرده پله لوکس عالی

راه پله مارپیچ

ابعاد و انواع نرده های پله دقیق

ساختمانهای مختلف دارای انواع مختلف پله های گرد ، پله های دوبلکس ، راه پله های مارپیچ ، نرده پله گردان و پله های مارپیچ هستند. در این قسمت اطلاعاتی در مورد ابعاد و استانداردهای نرده پله به شما می دهیم. نرده های پله های فرفورژه را می توان با درب پارکینگ چدنی کار کرد ، درب فرفورژه تنظیم.

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله فرفورژه

نرده پله ورق دو محوره

در مورد نرده های راه پله دو محور ، بهتر است ابعاد شعاع داخلی راه پله را به کمتر از 55 سانتی متر محدود نکنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن هر متر حدود 100 کیلوگرم ارتفاع دارد. مصالح به کار رفته در نرده پله دو محور ، ورق ، پروفیل 40 * 40 برای کف پله و ورق 10 میلی متر برای ورق های جانبی است.

نرده راه پله لوکس طلایی

حصار آهنی ثامن

نرده پله جعبه دو محوره

از نرده پله جعبه دو محوره ، هر متر وزن آن حدود 140 کیلوگرم است. شعاع بیرونی 250 سانتی متر و عرض پله ها 100 سانتی متر است. مصالح استفاده شده در این نوع نرده راه پله بسته به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت ورق جانبی نرده پله 4 تا 6 میلی متر و ورق های پوشش نرده پله 4 میلی متر است. مشخصات مصرف کف پله 40 40 40 است. نرده های پله فرفورژه قیمت نرده های فلزی پله نرده های فلزی زیبا پله نرده پله آهن فرفورژه نرده پله ثامن

نرده پله گرد

نرده پله زیر محور (نرده پله محور میانی)

شعاع داخلی این نوع نرده پله گرد نباید کمتر از 85 سانتی متر باشد. وزن مناسب این نوع نرده پله 115 کیلوگرم است. این نوع نرده پله برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. صفحه جانبی این نوع نرده پله گرد 6 میلی متر است. ورق کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

نرده های راه پله فرفورژه

نرده راه پله کنسول تک محوره

شعاع داخلی نرده پله مخروطی تک محور بین 70 تا 85 سانتی متر است. شعاع خارجی این نوع نرده پله 150 سانتی متر است. وزن این نوع نرده پله حدود 90 کیلوگرم است. ورق های 4 میلی متر تا 8 میلی متر برای ورق های جانبی مورد نیاز است. ضخامت ورق کف 4 میلی متر و نوع پروفیل استفاده شده 40 60 60 سانتی متر است. نرده های راه پله کنسول تک محور عمدتا به عنوان نرده پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده راه پله درب ثامن

نرده پله محور مرکزی بریده شده است

یک پله گرد با محور برش مناسب برای پله هایی با شعاع 95 تا 115 سانتی متر است. وزن حدود یک متر از ارتفاع نرده پله گرد محور برش مرکزی 95 کیلوگرم است. عرض ایده آل برای این نوع نرده پله 100 سانتی متر است. مصالح مورد استفاده در این نوع حصار راه پله مارپیچ ضخامت لوله 8 میلی متر و ضخامت ورق های جانبی 4 میلی متر است. نوع پروفیل در اکثر نرده های پله 40 * 40 و 60 * 40 است.

نرده های راه پله فرفورژه نرده راه پله لوکس

نرده راه پله بار

نرده راه پله در اطراف لوله با نوار گردشی یا نرده پله مارپیچ حدود 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر است. مواد ضروری در این نوع نرده یک راه پله لوله با قطر 90 میلی متر با ورق های 4 میلی متر برای محافظت از جانبی است. راه پله همچنین به سه پروفیل 20 در 30 نیاز دارد. به طور کلی مصالح به کار رفته در نرده راه پله بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. در تمام نرده های پله می توانید از قطعات بسیار زیبا و جذاب آهن فرفورژه استفاده کنید. انواع مختلف نرده پله را می توان با قطعات فرفورژه زیبا و جدید ساخت. مهمترین مزیت استفاده از قطعات فرفورژه ، اعم از نرده های حصار یا قطعات خم شده از چدن فرفورژه ، به روز رسانی سبک ها ، قابلیت رنگ آمیزی بسیار بالا ، روشنایی و زیبایی محفظه آهن فرفورژه است.