محافظ کلم گوزن

ریل محافظ کلم گوزنی اولین مدل نرده محافظ دیوار است که به دلیل میله های تیز و برنده متفاوت و کاربردی تر از نرده های دیگر محافظ دیوار است. با توجه به محبوبیت نگهبانان گاو آهو ، بسیاری از مردم از این نوع ریل محافظ استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت و نصب محافظ کلم گوزن را به شما اطلاع دهیم.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید کلم گوزن یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار به اصطلاحات اولیه مانند نیاز دارد تراکم، شوشco2، رنگ الکترواستاتیک پیدا کنید. این عوامل به همراه وزن هر متر طول حصار آهو می تواند به شما در انتخاب ریل محافظ کلم گوزن با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت از کلم گوزن و مشخصات اولیه

تراکم محافظ کلم گوزن: به تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری ، ریل گارد گاو گوزن می گویند. در صورت خرید ریل حفاظتی گوزن از سازنده ، هیچ محدودیتی در تراکم شمع های گوزن وجود ندارد. تراکم 8 تا 13 معمولاً برای محافظ کلم گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی برای امنیت پاهای گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 در تولید محافظ کلم گوزن: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی غیر هم سطح استفاده می شود. با توجه به اینکه هر متر حفاظت از گله گوزن حدود 150 نقطه جوش دارد ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. به دلیل افزایش بیش از حد قیمت دستگاه جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در تولید محافظ کلم گوزن استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که زائده هایی به نام جوش باقی می ماند ، که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمول ، نوعی رنگ بر پایه پودر وجود دارد که در آن پودر با تفنگ اسپری بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود و سطح فلزی داخل کوره را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و سم پاشی با رنگ الکترواستاتیک مشهور است. از آنجا که رنگهای مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیستند ، رنگ کوره بهتر است برای محافظت از مهره های گوزن استفاده شود.

در بالا تا آنجا که ممکن است شرایط رایج در تولید محافظ کلم گوزن را توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که محافظ کلم آهو نسل جدیدی از ریل محافظ روی دیوار است و در مقایسه با سایر ریل های محافظ از امنیت بالایی برخوردار است که در صورت تمایل می توانید این قسمت را مطالعه کنید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ما بیشتر تمایل به نوشتن مقالات مرتبط با کیفیت ، قیمت و نحوه خرید محافظ کلم گوزن داریم. موارد زیر در هنگام خرید محافظ کلم گوزن باید به آن توجه شود: وزن ، نوع رنگ و حفاظت کلم کلم جوش داده شدهبه شاید در این قسمت برای شما سوالی پیش بیاید که تراکم حفاظت از گوزن بر قیمت حفاظت از کلم گوزن تأثیری ندارد؟ باید بدانید که تراکم گله گوزن تنها نامی است برای انتخاب نوع محافظ کلم گوزن. با توجه به اینکه محافظ کلم آهو یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از محافظ گوزن را تولید می کند ، حتی با فرض اینکه دو سازنده از یک نوع میلگرد استفاده می کنند ، وزن محافظ گوزن به دلیل تعداد قطعات است. به کم و بیش مهره ها ، که به طور طبیعی داخل آن هستند قیمت محافظ کلم آهو تاثیر بسزایی خواهد داشت.

محافظ کلم آهو

محافظ کلم آهو

عوامل موثر بر قیمت حفاظت از گوزن:

وزن محافظ کلم گوزن

وزن متر حفاظ گوزن مهمترین قسمتی است که خریدار هنگام پرس و جو از محافظ گوزن باید به آن توجه کند. محافظ کلم آهو از میلگرد ساخته شده است. نحوه خرید میلگرد در کیلوگرم و نحوه فروش محافظ کلم گوزن در متر ، واقعیت امر این است که این محصول به متر ، مطمئناً وزن مواد اولیه ، به قیمت محافظ کلم آهو به فروش می رسد. یکی از دلایلی که هنگام استعلام قیمت خریدار را گیج می کند ، عدم استعلام وزن هر متر حفاظت از گوزن است. بنابراین ، در زمان استعلام قیمت ، به ارتفاع ، چگالی و وزن در همان زمان اشاره می شود.

مثال: نگهبان کلم آهو در ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ بعد از اینکه قیمت محافظ کلم گوزن را دریافت کردیم ، قطعاً وزن هر متر را از طول می خواهیم. این بهترین راه برای استعلام قیمت است. پس از انتخاب محل خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر محافظ کلم گوزن را وزن کنید یا فاکتور نهایی را درخواست کنید. این از حالت دهی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ کلم آهو

پس از وزن هر متر حفاظت از گاو آهو ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت پای آهو ، نوع رنگ پای آهو است. همانطور که گفته شد رنگهای مایع رایج در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکلات رنگ آمیزی محافظت از گوزن بر روی دیوار ، بهتر است از رنگ های الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. همچنین برای استفاده از رنگ کوره تخصص لازم است. گروه تولیدی ثامن با پیش رنگ آمیزی ابتدا چربی میلگرد را برداشته و سپس پودر را خرد می کند. به این ترتیب ، دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. نقاشی راه آهن محافظ آهو بالا خیلی سخت است.

نوع جوشکاری محافظ کلم آهو

هر متر حفاظت از گله آهو دارای حدود 150 نقطه جوش است. گاهی این قطعات به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین جدا از جوشکاری با کیفیت بالا CO2 نسبت به جوشکاری الکترود ، میلگردها باید به صورت صنعتی جوش داده شده و به طور کامل جوش داده شوند. کیفیت جوشکاری CO2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، چون محافظ کلم آهو به صورت رنگ آمیزی به فروش می رسد ، گل و لای جوشانی وجود دارد که محافظ کلم گوزن را رنگ آمیزی می کند. استفاده از جوشکاری الکترود در تولید محافظ کلم گوزن یک اشتباه واحد نیست.