در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از چارچوب ها وجود دارد. چارچوب ساده، زمینه فرانسوی (قاب فلزی) ، قاب با لبه مکزیکی آنها فریم های مختلف فلزی هستند. یک قاب فلزی مطابق سفارش و اندازه خریداران در کارگاه تهیه و ارسال می شود.

گروه تولید ثامن درب در زمینه تولید چارچوب دوراس و لولا درب ضد سرقت از سال 1996 به صورت حرفه ای فعالیت می کند. یکی از طرح های ابتکاری در زمینه استفاده از قاب فلزی درب ، استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درب با خم شدن است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. پروفیل های جهان و ساوه بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی هستند. برخی از طرح های درهای انبار به طور کلی برای ساختمانهای سفارشی که انبار در یک طبقه قرار دارد ، موجود است. امنیت درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبارها ، قسمت اول ساختمان که سارقان سعی می کنند با استفاده از ترفندهای مختلف وارد آن شوند ، به همین دلیل می توانید از قاب ها و درهای فلزی انبارهای ایمن استفاده کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی بر اساس وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. قابهای فلزی معمولاً از ورقهای 2 یا حداکثر 2.5 مایل تولید می شوند. نوع پروفیل قاب فلزی یکی از مهمترین نکات در کیفیت محصول نهایی است. نکته و تأثیر مهم دیگر در قیمت قاب های فلزی ، نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل را با استاندارد بسیار بالا نصب کرده است. ساخت قاب در کارخانه های تولیدی درب پارکینگ و درب های فلزی تولید حرفه ای و قیمت مناسب. قاب فلزی درب ورودی آپارتمان ساختمانها و انبارها به چارچوب نیاز دارند. قیمت یک قاب فلزی مکزیکی با یک قاب ساده و یک وزن یکسان نیست. قاب های حاشیه بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، زیباتر از قاب های ساده به نظر می رسند.

گروه تولیدی ثامن سعی کرده است تمام سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ، کمپینگ ، دیوارپوش فلزی ، نرده راه پله ، نرده و تراس بالکن و صد درب را تولید کند. و ورودی ها و حرکات اتاق. هنگامی که مشتری می خرید ، داپمی این مجموعه خواهید بود. خدمات مشاوره ، اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی قوی در ساختمان

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته می شدند که کاملاً سالم نبود. امروزه از قاب های فلزی بر اساس طرح های جدید و به روز شده به دلیل وجود ماشین های خم و برش استفاده می شود. طراحی ساده قاب بیشتر برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده به صورت لولا ساخته شده و از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. برای استفاده از قاب های فلزی ، این نوع قاب را نمی توان در داخل ساختمان ها از بین برد.

فروش قاب فلزی پیش ساخته

مشمول خدمات درب ثامن طراحی و ساخت قابهای فلزی ساده و مکزیکی در ابعاد مختلف. ابعاد و ارتفاع چهارچوب درب فلزی به عنوان استاندارد ارتفاع 220 سانتی متر با عرض های مختلف مناسب محل مورد استفاده است. عرض استاندارد درب برای اتاق خواب ها معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی قاب های درب ثامن این است که دارای ورقه ای هستند که داخل برش قاب سوراخ شده و سوراخ های قفل شده ای دارد که در صورت بروز مشکل در لولا به مرور زمان قابل تعویض است. در این مدل ، در هنگام نصب لولا هیچ برجستگی روی قاب مشاهده نمی شود.

مربع فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف چارچوب ها طراحی و تولید می شوند. دوام و کیفیت قابها تقریباً یکسان است و شکل و نوع خمش تا حد زیادی متفاوت است. در ادامه با انواع فریم های فلزی آشنا می شوید.

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی اتاق خواب بدون چهار قاب بین 85 تا 95 سانتی متر است که پس از نصب قاب تمام شده 75 تا 85 سانتی متر است و فضای داخلی فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، که 60 تا 70 سانتی متر پس از نصب قاب است. به طور کلی ، یکی از مهمترین مقیاس ها برای ساخت چارچوب طرح ساخت و ساز است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت قاب ها و درهای مختلف انبار می باشد. برای اطلاع از قیمت فریم های فرانسوی می توانید با 021_56586755 -021_56586756 021 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

فریم های خمیده در فضای باز که به قاب قاشق نیز معروف هستند ، بنا به درخواست و سفارش خریداران می توانند در اندازه های مختلف تولید شوند. کارخانه هایی که پروفیل تولید می کنند دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند. اندازه های مختلف را می توان در قسمت خم شدن درب ثامن تولید کرد. چوب مکزیکی در ساختمانها علاوه بر چوب درهای ورودی به عنوان قاب پنجره upvc استفاده می شود. به دلیل ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را 60.6 متر برش می دهند.

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این قابهای فلزی ساده از طرح های قدیمی پیروی کردند که یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان هستند. تولید و ساخت این نوع چارچوب بسیار ساده است. قابهای فلزی ساده بیشتر برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت چارچوب فرانسوی و چارچوب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فریم فرانسوی در عرض و ارتفاع حلقه ها است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. به دلیل انحنای بیشتر چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از وزن چوب فرانسوی است. وزن هر شاخه فریم فرانسوی با ضخامت 2 مایل 24 تا 25 کیلوگرم است که در مورد قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.