طراحی درب باغ به عنوان اولین قسمت ما هنگام ورود به باغ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر درب باغ در زیباتر شدن باغ حتی بیشتر از درب ساختمان است. تصاویری از درب باغ که در زیر مشاهده خواهید کرد از جمله لوکس ترین درب هایی است که برای انواع باغ طراحی شده است. برای ساخت باغ یا درب ویلا معمولاً از سه نوع مواد اولیه استفاده می شود. فلز یا آهن ، چوب ، مخلوطی از چوب و فلز

درب فلزی باغ

درب باغ آهنی

درب باغ ثامن

درب فلزی باغ

درب فلزی باغ بدون شک با دوام ترین درب باغ است. استفاده از فلز در ساخت درب همیشه باعث افزایش مقاومت درب از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و در برابر عوامل انسانی مانند تخریب و آسیب توسط سارقان و مهاجمان می شود. درهای فلزی باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند ، می توانند توجه هر فردی را با هر سلیقه ای جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ، انواع درهای باغ را از چوب با فلز ساختیم. این نوع درب باغ که به در چوبی نیز معروف است ، ظاهری چوبی دارد ، اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه ثامن با فلز می توان انواع درهای باغ را طراحی و تولید کرد که بتواند توجه همه را به خود جلب کند. شکی نیست که سلیقه افراد متفاوت است ، ما این توانایی را داریم که تمام طرح های درب باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. درب باغ ساخته شده از فلز می تواند ساده و ارزان یا سفارشی و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه کنید هزینه ای است که برای خرید درب باغ می پردازید ، این هزینه می تواند در قیمت فروش باغ شما تاثیر بسزایی داشته باشد. در میان درهای فلزی باغ ، درب باغ ارزان نیز وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. درب باغ از پروفیل و ورق و درب باغ از پروفیل و قطعات فرفورژه یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید بیشتر به آن توجه کرد مقاومت پوسیدگی درب و امنیت درب است. با توجه به وجود آب در باغها ، کیفیت و کیفیت خوب رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ یکی از قدیمی ترین درهای باغ است. در گذشته ، به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب ، اغلب از درهای باغ استفاده می شد. درب چوبی باغی که امروزه فقط برخی از افراد از این نوع درب استفاده می کنند دارای معایب عمده ای است. به دلیل پوسیدگی ، عدم وجود رنگ ، امنیت پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب با کیفیت بالا ، استفاده از چوب به عنوان درب پارکینگ به حداقل می رسد. به کسانی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند ، توصیه می کنیم از انواع درب باغ ، طرح چوب گروه تولیدی ثامن درب دیدن کنند. این درها درست مانند درهای چوبی ساخته می شوند با این تفاوت که به جای تیرهای چوبی از تیرهای فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درهای چوبی مطمئنا بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. استادان رنگ نیز رگه هایی را در چوب ایجاد می کنند.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای ارزان باغ نوعی درهای فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته شده اند. شکل این مدل درب باغ معمولاً بسیار ساده است. کلاف های این درها از پروفیل ساخته شده اند و فضای داخلی این درها را با انواع ورق و طرح ساده می پوشانند. وزن یک درب فلزی ساده باغ بیشتر از سایر درها است ، اما چون در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت تمام شده این درب باغ نسبت به سایر درها مناسبتر است. هنگام تولید تمام درهای باغ ، به خاطر داشته باشید که اگر سازنده درب باغ آماتور است یا ابزار مناسب را ندارد ، مطمئناً دری بدون کیفیت و امنیت پیدا خواهید کرد. نوع دوم درب باغ ارزان ، درب باغ است که از قطعات آهنی فرفورژه و سایر قسمتهای گل حصار در تولید درب باغ ساخته شده است. درب باغی فرفورژه یکی از زیباترین درب هایی است که به عنوان درب باغ طراحی شده است. این درها همچنین برای امکانات دیگر مانند باغ ویلا و ویلا استفاده می شود. بسیاری از مردم تصور می کنند که با وجود درهای باغی فرفورژه ، به دلیل زیبایی آنها ، قیمت این مدل درب باغ نسبت به درب های دیگر بیشتر است ، اگرچه قیمت درب های باغی فرفورژه به عنوان یک درب باغ زیبا و در مقایسه با سایر درها غیر از درهای فلزی ، مناسب تر است

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از درهای باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به مواد مصرفی و ویژگی ها و نکات درب باغ دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درب باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و جعل نیاز دارند ، چنین درهایی ، از جمله درها و درهای باغی از جنس فرفورژه ، بیشتر لوکس باغ هستند. قیمت بالاتر. نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغچه برای اینکه بتوانید قیمت تمام شده درب را به طور دقیق محاسبه کنید ، وزن درب را از سازنده بخواهید و آن را در قیمت کیلوگرم ضرب کنید. با استفاده از این روش ، می توانید محاسبه دقیق تری از قیمت تمام شده درب باغ داشته باشید. هزینه رنگ آمیزی درب باغ ، اگر از نوع الکترواستاتیک باشد ، 4000 هزار تومان در کیلوگرم است. برای رنگ آمیزی کوره ، تمام درزهای درب باید با مواد مخصوص آب بندی شوند تا درب به مرور پوسیده و زنگ نزند. مهرها در رنگهای معمولی ساخته نمی شوند. هنگام خرید ، تمام قطعات درب باید محاسبه و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، یک آهنگر معمولی قیمت لولا و برخی از ابزار و اتصالات را پس از فاکتور با خریدار محاسبه می کند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید تا تأیید کند که درب باغ به پایان رسیده و بسته بندی شده است. درب تک یا دو نفره ، ابعاد و اندازه ، درب باغی ریل یا اتوماتیک هیچ تاثیری در قیمت درب باغ ندارد. متاسفانه هنوز سودجویانی هستند که ابعاد یک تکه و دو تکه بودن را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار داده اند.

رنگ درب باغ

یکی از عواملی که زیبایی درب باغ را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد ، نوع رنگ درب باغ است. بسیاری از مردم ممکن است در ابتدا فکر کنند که مهم نیست رنگ درب باغ چه رنگی باشد. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از تکنولوژی و تجربه باعث شده است که درب باغ به روش های مختلف رنگ آمیزی شود. یکی از رایج ترین روشهای نقاشی امروزه درهای باغ پتینه است. در این روش ابتدا باید در فر را در فر رنگ آمیزی کرد ، صرف نظر از رنگی که رنگ زمینه را انتخاب می کنید ، نکته مهم این است که باید از پتینه در فر استفاده کرد ، پس از رنگ آمیزی درب باغ داخل فر ، مطابق سلیقه و به سفارش خریدار ، قلم با مهارت روی قسمت های برجسته قلم کار می کند. به این ترتیب ، قسمت های لوکس در به راحتی قابل تشخیص هستند و نمای بسیار زیبایی از درب باغ شما ایجاد می کنند. رنگ طرح چوب یکی از زیباترین رنگهای کاری برای درهای باغ است. این نوع رنگ بیشتر برای سطوح صاف و پروفیل های ساده کاربرد دارد. در این روش ، درب باید با دست رنگ شود. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن بر روی سطح در می کشد و در آخرین مرحله ، صنعتگران متخصص شیارهای چوبی را با ابزارهای دست ساز ایجاد می کنند.