ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین انتخاب ها برای درهای ورودی و درهای خودرو در ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

زردواز این در اصل نوعی گرانول معدنی است که در صنعت ساختمان برای سر استفاده می شود درب ورودی ساختمان قبلا استفاده شده. سر درب نام فارسی اردواز است. مقاومت آرد به دلیل وجود الیاف و سیمان زیاد است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از بهترین مواد اولیه در همه صنایع ، ورق های فلزی غیر آهنی به عنوان مواد اولیه تولید یک در مورد استفاده (فلوت). این اردوگاه برای تزئین نمای ساختمان از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا تبدیل شده است. ورقه های آرد در اشکال مختلف ساخته می شوند. شیب اردواز به تعداد پله های اردواز بستگی دارد.

سقف سقف

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان روکش در ساختمان ها و آلاچیق ها وجود دارد.

سقف سقف

آرد سیمان

کمپ های سیمانی اولین نوع کمپ هایی هستند که بدون رنگ تولید می شوند و رنگی مشابه رنگ سیمان دارند. از این نوع ورق های کمپ در شهرها استفاده نمی شود. این نوع آرد به دلیل عدم قابلیت شستشو در ساختمان ها استفاده نمی شود.

اردوگاه های فلزی

ورق های فلزی چندین سال محل مصالح سیمان را در برابر ساختمان پوشانده اند. شکل پذیری و تغییر رنگ کوره نسبت به استفاده از فلز به جای ورق سیمان مزیت دارد. از ورق های فلزی قوسی و ساده رنگ آمیزی شده در قسمت های شیروانی ، پوشک، هدبند و فلاشینگ استفاده می شود. این ورق های فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیرین روی در

گروه تولید ثامن درب بنا به درخواست خریداران ، انواع اردواز (درب به درب) را از ساختمان از سال 2015 تولید می کند. طراحی و تولید انواع مختلف پوشش مانند پنجره های جلو و دیوارهای ساختمان (فلاشینگ) ، سقف ساختمانهای ویلایی (اتاق زیر شیروانی) و سقف آلاچیق با کادر مجرب متخصص.

آرد از روی در

برای مشاوره رایگان و مشاهده نمونه های جدید اردواز و درب ساختمان می توانید با شماره تلفن -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

سقف درب ارواز

اجرای سقف و سر در اردواز

در اجرا زردواز و در آستانه ساختمانها ، امنیت و زیبایی دو عامل مهم هستند. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواز دارد. اردواز بخشی از ساختمان است که دائما در معرض آلودگی هوا ، برف و باران است.

ارواز بالای در شیروانی

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که خریدار به آن توجه می کند. هنگام انتخاب رنگ اردو قبل از اتمام دقت کنید تا رنگ اردوگاه متناسب با چهره و شکل ساختمان های شما باشد.

درب سقف ارواز

شاسی و عایق بندی اردوگاه نیز یک نکته مهم است که در هنگام کمپینگ و کمپینگ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب و عایق بندی مناسب می تواند دوام سازه های شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

سیستم شیب مناسب و کانال برای تخلیه آب باران یکی از نکات کلیدی است که در حین اجرای اردوگاه و سقف های وسیع و شیبدار بسیار مهم است. این امر زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید. مطمئناً اصول مناسب زهکشی و آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان آورد. حتماً قله هایی را مشاهده کرده اید که آب باران از لبه ها بیرون می آید. اجرای عمق مناسب کانال ها و خروجی های مناسب از عوامل م inثر در هدایت آب باران از سطح شیرین است.

اردواز شیروانی

مشخصات فنی اردواز

اردواز می تواند فشاری بین 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. اردوهای موجود در بازار در ابعاد 30 60 60 سانتی متر در بسته های 10 تا 17 موجود است. کمپ به صورت ورق با طرح ساده و شکل هلالی تولید شده و به صورت پله ای ساخته می شود. اردواز در مراحل مختلف تولید می شود. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر خود را سفارش دهد. رنگ ورق های کمپ به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای ورق های کمپ

از آنجا که ورق کمپ تحت فشار تولید می شود ، دارای خواص سنگ مانند است. اردواز بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. روشنایی سقف در برخی موارد ، مانند زلزله یا هر گونه گوته ، مزیت بسیار بالایی است. از مزایای ورق های کمپ می توان به نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع رنگ بتن ، استقلال از عایق ها ، زیبایی نما اشاره کرد.